dfusmaor@zahav.net.il
דפוס מאור-ראשי חפש מוצר: על דפוס מאור לחשבון האישי שלך כניסת חברות מאמרים - דפוס

לוחות שנה

לוחות שנה | לוח שנה כאמצעי פרסום

שנה עברה שנה באה ומתקפת לוחות שנה באה איתם...

לקראת ראש השנה כמעט בכל סניף בנק, מספרה או חברת ביטוח יציעו לכם במתנה לוח שנה חדש לכבוד השנה החדשה. לוחות שנה גדולים ומעוצבים, או לוח שנה קטן מגנטי, לוח שנה מיוחד וגאדג`טי שמגיע בתוך קופסא של דיסק או לוח שנה קטן ופשוט, שלא פעם יוצא הכי שימושי בסוף.

בנוסף ללוחות השנה הקלאסיים הרבים הנמצאים בשוק ישנם גם יומנים רבים המשלבים בתוכם לוחות שנה מודפסים וסדר ימי השנה מסודרים, עם מקום למלא קצת פגישות או אירועים מיוחדים וזוהי מתנה באמת שימושית ("פרקטית" אם תתעקשו) בה רובנו באמת נשתמש.

יש לזכור שהשימוש הפרסומי ביומן שנתי או לוח שנה יוצר אפקט מאוד חזק ברוב המקרים, כיוון שהשימוש בלוח שנה הוא יום יומי במשך השנה, כך שאם יצרתם עבור לקוחות שלכם לוח שנה יפה ואטרקטיבי ובו מוזכר שמכם או לוגו החברה שלכם עם ברכה לבבית, השם או הלוגו יקרוץ ללקוח שלכם מידי יום ויזכיר לו שאתה שם בשבילו בעת הצורך. זהו פרסום מיידי שמטמיע את עצמו בביתו או משרדו של הלקוח וזוהי גם מחווה יפה שנותנת ללקוח להרגיש שהוא מתוגמל במתנה. אם גם מספר הטלפון שלכם גם מתנוסס על גבי לוחות שנה כאלה, עשיתם כבר פעולה ממשית בדרך לעוד לקוח מרוצה וחוזר...

עם כן, הדפסת לוחות שנה הם כבר שנים רבות הם שוק תחרותי ועם התפתחות המדיה ומכונות הדפוס, הרמה של לוחות שנה עלתה ודווקא עלות ההדפסה ירדה, אך כדי להגיע באמת אל ביתו או אל משרדו של הלקוח ולא אל פח האשפה שבדרך, עליך להיות יצירתי ולהמציא לוח שנה מקורי או לוח שנה יפה במיוחד שיגרום ללקוח באמת לרצות אותו ולראות אותו בבית או במשרד שנה שלמה, מתוך שלל לוחות שנה שהוא ודאי יקבל בתקופת החגים.

חשוב על קהל היעד אליו אתה מכוון ונסה להתאים את העיצוב הגרפי או התמונות של לוח השנה לקהל היעד הזה. לפעמים לוח שנה פשוט וסטנדרטי עם תמונות יפות ומקוריות יעשו את העבודה בהחלט.
עוד דרך להטמיע לוח שנה תהיה ע"י שימוש בלוח שנה גימיקי שיתפוס את עינו של הלקוח וייגרום לו להתלהב.
חשוב מאוד לא להגזים עם כמות הטקסט והמלל הפרסומי על לוח שנה, כדי שהלוח לא ירגיש כמו פלייר והלקוח לא ירגיש פראייר המשרת רק אינטרס פרסומי של מישהו, מה שיגרום ללקוח לזרוק מייד לוח השנה, או להעבירו למישהו אחר שגם הוא כנראה יזרוק אותו...

לסיכום, למרות עידן הטכנולוגיה המואצת שבו לכל אדם יש לוח שנה דיגיטלי בפלאפון, איפון, אייפד, או במחשב, אנשים עדיין אוהבים לוח שנה ישן וטוב, עם תמונות יפות שמתחלפות אחת לחודש, גם אם צריך להחליף אותן ביד והן לא מתחלפות באופן אוטומטי.

ואם הבנו שהפקת לוחות שנה יכולה להיות אלמנט פרסומי זול, אפקטיבי עם אפשרות הטמעה תודעתית חזקה בקרב לקוחות ותיקים ופוטנציאלים באופן שגם מאפשר לפנק אותם, אז למה אתם מחכים?
אתם מוזמנים להזמין עוד היום לוחות שנה עבור לקוחותיכם ושתהייה לכם שנה טובה ומבורכת.

דפוס מאור הוד השרון - בית דפוס בהוד השרון, הפועל שנים רבות בתחום הפקות דפוס בשרון ומספק מגוון רחב של מוצרי דפוס איכותיים ללקוחותיו הרבים, לקוחות עסקיים ופרטיים.
עכשיו דפוס מאור גם באינטרנט, בעזרת בית דפוס אונליין, שהוא דפוס אינטרנטי מקוון הפועל באמצעות אתר דפוס אונליין משוכלל ומודרני, המאפשר ללקוחות דפוס מאור לעצב לעצמם את מוצרי הדפוס שבהם הם מעוניינים בשלושה צעדים קלים ופשוטים. עצבו לכם בקלות ובמהירות את מוצרי הדפוס שבהם אתם מעוניינים וקבלו אותם מודפסים ישירות לכל כתובת בארץ.

כרטיסי ביקור מיוחדים
הדפסת כרטיסי ביקור
כרטיסי ביקור הדפסה

עיצוב כרטיסי ביקור

הזמנות לאירועים 
הזמנות לחתונה
הזמנות לבר מצווה
הדפסת הזמנות

הדפסת כרטיסי ברכה
מעטפות | תעודות
הדפסת מעטפות
חותמות | כריכות

 פנקסי חשבוניות
פנקסים | מדבקות 
פליירים | מגנטים
הדפסת פליירים

כרטיסי ביקור | מאמרים
כרטיסי ברכה | צילום מסמכים
הזמנה לחתונה | הזמנות
נייר מכתבים | נייר לוגו | לוחות שנה
מודעות אבל

דפוס מאור תנאי שימוש באתר הנחל 4 הוד השרון טלפון: 09-7601999 דוא`ל: dfusmaor@zahav.net.il
B2CPrint פתרונות דפוס ו עיצוב אונליין